Over TSD

Werken is een feest!
TEAM

Hello!

Arno Bekkers

Arno Bekkers

Directeur

 
Het leven is een feest!
Werken doe je met plezier als je iedere dag opstaat en denkt: “Ik mag weer!” Vandaar ons motto voor Werkplezier en Werkprestatie.

Ik sta je graag te woord als je meer wilt weten.

013 5900626
of mail arno@tsdgroep.nl

Magdalena Karkalaseva

Magdalena Karkalaseva

Financials

Het draait om de mensen.
Voor mij is iedereen belangrijk, ik ben loyaal naar onze mensen maar verwacht de zelfde loyaliteit terug.

Ik sta je graag te woord als je meer wilt weten.

013 5900 626
of mail magdalena@tsdgroep.nl

Abu Santi

Abu Santi

Senior Accountmanager

 
Gewoon doen! 
Al bijna 20 jaar in het vak en nog iedere dag met veel plezier. Mijn energie haal ik uit mijn team en de vakmensen op de vloer.

Ik sta je graag te woord als je meer wilt weten.

06 3656 3313
of mail abu@tsdgroep.nl

Alcanha Latuhihin

Alcanha Latuhihin

Accountmanager

 
Ambitie en plezier!
De combinatie techniek en commercieel heb ik altijd leuk gevonden, MBO Elektrotechniek en HBO Commercieel zijn mijn basis. Mensen aan mooi werken helpen vind ik gaaf en geeft mij mijn werkplezier.

06 82 990 156
of mail alcanha@tsdgroep.nl

Janet Razenbereg

Janet Razenbereg

Backoffice Assistente

 
Gewoon Janet!
Ik doe alle taken die mijn lieve collega’s laten liggen zodat alles intern op rolletjes verloopt. Contacten met onze mensen en klanten vind ik daarbij ontzettend leuk.

Als ik je ergens mee kan helpen bel of mail mij.

06 82 989 822
Of mail janet@tsdgroep.nl

Cindy van Elderen

Cindy van Elderen

HRM & Administratie

 
Al 15 jaar TSD!
Ik werk parttime en ben verantwoordelijk voor HRM, verloning, facturatie, nog steeds iedere dag wéér een uitdaging die ik met veel plezier aanga.

Ik sta je graag te woord.

013 5900 626
of mail cindy@tsdgroep.nl

Ruim 24 jaar ervaring in techniek en detachering

24
Share This